۱۰ تا از بهترین شیردوش در بازار【برقی و دستی】👶

۱۰ تا از بهترین شیردوش در بازار

ما امروز قصد داریم شما را با ۱۰ تا از بهترین شیردوش در بازار آشنا کنیم. از شیردوش برای جمع آوری شیر استفاده می شود. بعد از تخلیه شیر مادر توسط شیردوش می توان آن را به کودک داد و یا در ظرفی آن را نگهداری کرد. شیردوش دارای انواع مختلفی است. شیردوش دستی و شیردوش برقی از انواع مختلف شیردوش بشمار می روند. در ادامه مقاله با انواع شیردوش آشنا می شوید. ما در این مقاله، مطالبی درباره بهترین شیردوش را در اختیار شما قرار داده ایم، پس تا پایان این مقاله ما را همراهی کنید.

شیردوش چیست؟

شیردوش وسیله ای است که با آن شیر مادر برای نوزاد جمع آوری می شود. از این وسیله در مواقعی استفاده می شود که مادر به دلایل گوناگونی از فرزند دور است و یا نمی تواند از طریق سینه خود به او شیر دهد. در این مواقع باید با استفاده از شیردوش شیر مادر جمع آوری شود. این شیر را می توان در ظروفی نگهداری کرد.

این شیر نزدیک ۶ ساعت در دمای محیط  و ۲ تا ۳ روز در یخچال باقی می ماند. مادرانی که در محیط بیرون از خانه مشغول فعالیت هستند، استفاده از این روش برای آن ها مناسب می باشد. ما در این مقاله، بهترین شیردوش را به شما معرفی کرده ایم، پس تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

شیردوش چیست؟

موارد قابل توجه در خرید بهترین شیردوش

شیردوش ها دارای هزینه ای نسبتا بالا می باشند که باید دقت فراوانی هنگام خرید آن داشته باشید. هنگام خرید شیردوش ها شما باید دقت کنید که شیردوش دارای بازدهی بالایی باشد. همچنین باید بهترین متریال در ساخت شیردوش به کار رفته باشد. سعی کنید شیردوشی را بخرید که از یک برند معتبر و شناخته شده می باشد.

شیردوشی را تهیه کنید که دارای دوام بالا و عملکردی کاملا مناسب باشد. همچنین وزنی سبک و دارای تولید صدای کمی باشد. زیرا شیردوش های برقی دارای سر و صدا می باشند باید دقت کنید شیردوشی را تهیه کنید که صدای آن کم باشد. حتما در هنگام خرید شیردوش به گارانتی آن دقت کنید. همچنین از سالم بودن آن اطمینان پیدا کنید.

شیردوش باید طوری طراحی شده باشد که قابل حمل باشد و ناراحتی و درد برای مادر ایجاد نکند. همچنین باید شیردوشی تهیه کنید که بتوانید از آن به آسانی استفاده کنید و استفاده از آن برای شما دشوار و سخت نباشد. سعی کنید از بهترین شیردوش موجود در بازار استفاده کنید.

۱۰ تا از بهترین شیردوش در بازار را بشناسید!

شیر دوش Vekto

شیردوش Vekto

شیردوش دستی و برقی وکتو یک دستگاه مناسب و منحصر به فرد می باشد. این دستگاه می تواند به صورت دستی و برقی استفاده شود. این شیردوش دارای صدای کم می باشد و استفاده از آن بسیار آسان و راحت می باشد. این شیردوش با باطری نیز قابل استفاده است. همچنین شیردوش وکتو دارای صفحه نمایش ال سی دی می باشد.

وزن این شیردوش ۴۰۰ گرم می باشد و گنجایش آن ۱۲۰ میلی لیتر است. همچنین جنس بطری شیردوش وکتو پلاستیک می باشد و این محصول همچنین دارای درجه بندی نیز می باشد. شیردوش وکتو یکی از بهترین شیردوش می باشد.

شیردوش فیلیپس اونت

شیردوش فیلیپس اونت

این شیردوش دارای موتوری کم صدا می باشد. شیردوش فیلیپس اونت با الهام از روش طبیعی نوشیدن نوزادان برای جریان سریع شیر طراحی شده است. این شیردوش دارای قطعات کمی می باشد که برای تمیز کردن آن و دوباره سرهم کردن دچار سختی نمی شوید. این شیردوش طوری طراحی شده که نیازی به خم شدن به جلو نمی باشد. همچنین این شیردوش از بهترین شیر دوش در بازار می باشد.

شیردوش دو قلو Ameda purely

شیردوش دو قلو Ameda purely

این شیردوش برقی می باشد. افرادی که نیازمند یک شیردوش دو سینه ای می باشند که قدرتمند مانند شیردوش های بیمارستانی باشد این مدل برای آن ها بسیار مناسب می باشد. این شیردوش از بهترین شیردوش در بازار به شمار می رود. این برند یک برند تخصصی می باشد، این شیردوش می تواند به صورت همزمان از دو سینه شیر جمع آوری کند. این برند دارای کیفیت بسیار بالایی می باشد.

شیردوش Zerlar

شیردوش Zerlar

شیردوش زرلار از سیلیکون مرغوب صد در صد گرید غذایی تشکیل شده است. این شیردوش دارای کشسانی مناسبی می باشد که روی سر سینه فیت و فیکس می شود. این شیردوش سبک و کوچک می باشد و شما می توانید به سینه های خود آن را متصل کنید تا شیر شما را جمع آوری کند. ظرفیت این شیردوش تا ۱۰۰ میلی لیتر می باشد که روی بدنه آن تا ۹۰ میل مشخص شده است.

قبل از انجام جمع آوری شیر حتما آن را استریل و تمیز کنید. این شیردوش دستی ساده تا جای ممکن سبک ساخته شده است و جا به جایی این شیردوش بسیار آسان می باشد. استفاده از این شیردوش برای مادری که قادر به شیر دادن مستقیم به فرزند نمی باشد، روشی بسیار مناسب است.

مادر می تواند با استفاده از این دستگاه، شیر خود را جمع آوری کند و در صورت نیاز فرزند از آن استفاده کند. سعی کنید از برندی معتبر استفاده کنید. این شیردوش یکی از بهترین شیردوش و باکیفیت ترین در بازار می باشد.

شیردوش مدلا مدل Freestyle

شیردوش مدلا مدل Freestyle

این شیردوش برقی، دوگانه می باشد. موتور شیردوش مدلا نسبت به سایر شیردوش ها سبک تر و خوش فرم تر می باشد. این شیردوش را می توانید با گیره ای که در پشت موتور وجود دارد به کمر خود متصل کنید. همچنین این وسیله دارای یک صفحه دیجیتال می باشد که شما می توانید مقدار شیر دوشیده شده را مشاهده کنید. این شیردوش دارای ساکی مناسب و با کیفیت می باشد.

شیردوش مدلا به صورت تک سینه نیز قابلیت استفاده دارد و حتما نباید از دو سینه هم استفاده شود. این شیردوش جزء شیردوش هایی با قیمت کمی بالاتر می باشد، ولی کیفیت این محصول بسیار بالا و مناسب است. سعی کنید در خرید بهترین شیردوش چه شیردوش برقی و چه دستی از برندی با کیفیت و معتبر استفاده کنید تا کار برای شما آسان و بی درد باشد.

شیردوش Spectra s2

شیردوش Spectra s2

شیردوش الکتریکی Spectra s2 آمریکایی می باشد. این شیردوش قیمت بالایی دارد ولی دارای کیفیتی بسیار مناسب می باشد. این شیردوش جذابیت بسیاری برای کسانی که کارایی حداکثری برایشان اهمیت دارد، می تواند داشته باشد. شما بعد از استفاده از این شیردوش می توانید این شیردوش را به عنوان دسته دوم روی سایت قرار دهید و آن را بفروشید. این شیردوش از بهترین شیردوش موجود در بازار می باشد.

شیر دوش FTEKO

شیر دوش FTEKO

این شیردوش دستی می باشد که در بازار وجود دارد و می توانید در بازار مثل این شیردوش را خریداری کنید. این شیردوش دارای پد سیلیکونی در قسمت مکنده شیردوش می باشد که به همین دلیل بسیار مورد توجه مادران قرار می گیرد. این ویژگی سبب می شود که این شیردوش بسیار راحت و آسان با فرم سینه مادر هماهنگ شود. این شیردوش از بهترین شیردوش ها می باشد که می تواند با شکل بدن مادر به راحتی هماهنگ شود.

شیردوش ریکانگ

شیردوش ریکانگ

شیردوش ریکانگ دستی می باشد که بسیار سبک و ساده است. این شیردوش وزنی کمتر از ۱۰۰ گرم دارد که دارای یک بطری پلاستیکی می باشد و تا ۱۴۰ میلی لیتر در آن شیر جای می گیرد. این شیردوش به دلیل دستی بودن و نیاز نبودن به پریز و برق می تواند بسیار مناسب باشد. از نظر مادران شیردوش های دستی از بهترین شیردوش ها می باشد که سبب تسلط بیشتر مادر روی روند دوشیدن شیر می شود.

شیردوش بریسک مدل XN-2233M1

شیردوش بریسک مدل XN-2233M1

این شیردوش برقی می باشد که دارای یک متصل شونده سیلیکونی و نرم می باشد که این امر سبب محافظت از نوک سینه و جلوگیری از درد سینه می شود. این شیردوش قابل شستشو می باشد و کاملا ضد حساسیت است. این شیردوش ریتم پمپی دارد که سبب شبیه سازی مکیدن شیر برای مادر می شود و همین امر سبب جلوگیری از درد می شود. جنس این شیردوش نیز مقاوم است.

این شیردوش به راحتی و آسانی حمل می شود و وزن آن ۲۰۰ گرم می باشد. قابلیت مکش ملایمی دارد و می توان آن را ضدعفونی نمود. این شیردوش دارای یک سال گارانتی می باشد و تحت لیسانس آلمان است. در دستگاه شیردوش بریسک امکان بازگشتن شیر به موتور وجود ندارد. این شیردوش از بهترین شیردوش در بازار می باشد.

شیردوش مام مدل D112

شیردوش مام مدل D112

این برند از برند های ایتالیایی می باشد. شیردوش مام، برقی می باشد و این شیردوش تمام اتوماتیک است که دارای دستگاه ساکشن بسیار قوی می باشد که کار مادران را آسان کرده است. در این شیردوش از یک مینی موتور مکنده استفاده شده که همین وسیله سبب شده قدرت مکش دستگاه چندین برابر شود. این دستگاه دارای صدای بسیار کمی می باشد.

این برند یک برند معتبر می باشد که در ساخت محصولات خود از بهترین مواد استفاده می کند تا کوچکترین خطری برای افراد ایجاد نشود. قطعات این دستگاه با آناتومی بدن بسیار سازگار می باشد که این امر سبب می شود، هنگام استفاده مادر از این دستگاه هیچگونه ناراحتی برای مادر ایجاد نشود. از بهترین شیردوش می توان به شیردوش مام اشاره کرد.

مهم ترین کاربردهای بهترین شیردوش

استفاده از شیردوش، دارای کاربردهایی می باشد که در این قسمت به برخی از کاربردهای شیردوش می پردازیم. نوزادان نارس که به دلایل و مشکلاتی در بدو تولد درون دستگاه قرار می گیرند و قادر به استفاده مستقیم از شیر مادر نیستند، این روش می تواند برای آن ها بسیار مناسب باشد.

همچنین برای مادران شاغلی که قادر به شیر دادن مستقیم به فرزند خود نمی باشند، استفاده از این روش بسیار مناسب می باشد. مادر می تواند از طریق بهترین شیردوش های دستی و یا برقی شیر خود را جمع آوری کند و در ظرفی نگهداری کند و در زمان نیاز که در محیط کار و یا بیرون از منزل می باشد، به فرزند خود از شیرهای جمع آوری شده بدهد.

همچنین کودکانی که دارای نقص های جسمانی در قسمت لب و دهان خود می باشند و قادر به مکیدن سینه مادر نمی باشند، استفاده از این روش می تواند به آن ها کمک بسیاری کند. همچنین افرادی هستند که باید از داروهای خاصی استفاده کنند و بعد از مصرف دارو نباید به فرزند خود شیر دهند. این افراد می توانند، شیر خود را جمع آوری کنند و در صورت نیاز به فرزند بدهند.

مهم ترین کاربردهای شیردوش

انواع شیردوش

شیردوش دستی

در این روش از شیردوش، برای جمع آوری شیر استفاده می شود. این شیردوش ها دارای پمپی هستند که با فشار دادن آن پمپ با دست، شیر مادر از داخل سینه در شیشه ریخته می شود. این نوع از شیردوش ها نسبت به شیردوش های برقی از هزینه کمتری برخوردار می باشند و همچنین کوچک تر و کم سر و صدا هستند.

برخی افراد بر این نظر هستند که این شیردوش ها سینه را به طور کامل تخلیه نمی کنند. این نوع از شیردوش ها نیازی به استفاده از برق و ذخیره انرژی ندارند.

شیردوش برقی

این شیر دوش ها نسبت به شیردوش دستی دارای هزینه بالاتری می باشند. همچنین سر و صدای آن ها بیشتر می باشد و کمی سنگین تر هستند. استفاده از شیردوش برقی بسیار آسان می باشد. زمانی که نوزاد شما ۳ تا ۴ هفته سن دارد از این روش استفاده کنید، زیرا بعد از آن ممکن است نوزاد دیگر شیشه را نگیرد.

با استفاده از شیردوش برقی می توان همزمان از هردو سینه شیر گرفت. البته هم مدل شیردوش دو پمپه وجود دارد و هم تک پمپه. این شیردوش ها دارای کیف مخصوص می باشند. مکش های شیردوش برقی سریع و کوتاه می باشد. این شیردوش یکی از بهترین شیردوش می باشد.

کلام آخر

شیردوش ها وسیله هایی هستند که از آن برای جمع آوری شیر مادر استفاده می شود. در مواقعی که مادر نمی تواند به طور مستقیم به فرزند خود شیر دهد استفاده از این شیردوش ها می تواند بسیار مناسب باشد. شیردوش ها دارای انواع مختلفی می باشند که عبارت اند از شیردوش دستی و برقی که هرکدام دارای مزایا و معایبی می باشند. در تهیه شیردوش ها دقت فراوانی داشته باشید.

از شما عزیزان بابت همراهی ما تا پایان این مقاله بسیار سپاسگزاریم. سایت اوشاخ همواره سعی داشته تا شما را با ۱۰ تا از بهترین شیردوش در بازار آشنا کند. امیدواریم مطالبی که در اختیار شما قرار داده ایم مفید بوده باشند. در صورت داشتن انتقاد و پیشنهاد به سایت مراجعه نمایید و مارا در جریان بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)