بهترین کیسه آب گرم در بازار【سال1401】❤️

بهترین کیسه آب گرم در بازار

ممکن است گاهی به دلیل انجام فعالیت هایی مثل نشستن پشت کامپیوتر به مدت طولانی و یا یک تمرین سخت ورزشی دردهای موضعی و عضلانی به سراغ شما بیایند. کیسه آب گرم از جمله لوازم ضروری است که باید در هر منزلی وجود داشته باشد تا در هنگام بروز این دردها و یا در دوران سخت قاعدگی و بارداری بتوانید از آن استفاده کنید. در این مقاله سعی داریم بهترین کیسه آب گرم را به شما معرفی کنیم پس تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

ساختار بهترین کیسه آب گرم در بازار و فواید آن

کیسه آب گرم از کاربردی ترین و ضروری ترین لوازمی است که وجود آن در هر خانه ای واجب است. کیسه آب گرم مزایای بسیاری دارد و از آن می توان برای تسکین دردها و موارد دیگری استفاده نمود. بهترین کیسه آب گرم می تواند با حرارتی که دارد درد مفاصل و عضلات را کم تر کند. باید بگوییم این تنها مزیت استفاده از آن نیست، بهترین کیسه آب گرم با منتقل کردن گرما از طریق پوست و نفوذ به بخش های زیرین به راحتی می‌تواند دردها را آرام کند و عضلاتی که دچار گرفتگی شده اند را شل کند.

دیگر فایده استفاده از بهترین کیسه آب گرم موجود در بازار که مهم ترین آن ها نیز است، بازآموزی بیمارانی است که سکته کرده اند و با مشکلاتی روبرو هستند. استفاده از این کیسه ها به آن ها کمک می کند تا مشکلاتی مثل گرفتگی معده در آن ها کم شود و باعث افزایش دادن طول عضلانی و ایجاد حس خوب و راحت در بیمار می شود.

ساختار بهترین کیسه آب گرم در بازار و فواید آن

بهترین کیسه آب گرم چند نوع دارد؟

کیسه های آب گرم در مدل ها و طرح های مختلفی تولید و روانه بازار می شوند و هر کدام با توجه به ویژگی هایی که دارند از یک دیگر تفکیک می گردند. بهترین کیسه آب گرم در بازار در 3 نوع تولید می شود که عبارتند از:

کیسه آب گرم ساده

کیسه آب گرم ساده اولین و ابتدایی ترین نوع از بهترین کیسه آب گرم  می باشد که از جنس پلاستیک و یا لاستیکی بوده و به راحتی گرما را انتقال می دهد. این کیسه ها عوارضی برای بدن و پوست ندارند و پس از سرد شدن آب داخل آن باید محتوای کیسه را عوض کرد.

کیسه آب گرم برقی

دومین نوع از بهترین کیسه آب گرم، کیسه آب گرم برقی می باشد و با نوع ساده آن تفاوت دارد. این نوع از کیسه ها با انرژی برق حرارت را تولید می‌کنند و به فرد انتقال می دهند. در ضمن در نوعی از کیسه های برقی بجای آب، ماده ای ژله ای وجود دارد و به همین خاطر به کیسه آب گرم ژله ای نیز معروف است.  مزیتی که این کیسه نسبت به نوع ساده دارد این است که احتیاجی به گرم کردن آب ندارد چرا که با انرژی برق گرما را تامین می کند.

کیسه مایکروویوی

کیسه آب گرم مایکروویوی نوع سوم از بهترین کیسه آب گرم است که در کم تر از یک دقیقه حرارت را از خود منتقل می کند. این کیسه ها درون خود یک بسته حرارتی دارند که نیازی به عملیات‌های متعدد ندارد و تنها کافیست یک دقیقه آن را درون مایکروویو قرار داد و با حرارت مطلوب و مدت زمان حفظ حرارت طولانی حتی تا چندین ساعت از آن استفاده کرد.

مزایا و معایب بهترین کیسه آب گرم در بازار :

✔درد روده بزرگگرمای به وجود آمده از کیسه آب گرم دردهای ناشی از التهاب روده بزرگ را از بین میبرد.
👌درمان کمر درد کمر درد دردی شایع است که هرفردی آن را تجربه کرده است، با استفاده از کیسه آب گرم این درد از بین خواهد رفت.
❤هضم بهتر غذااستفاده از کیسه آب گرم باعث هضم بهتر غذا خواهد شد.
😴خواب راحتگرمای به وجود آمده از کیسه آب گرم باعث از بین رفتن استرس و خواب راحت می شود .

۱۰ مدل از بهترین کیسه آب گرم در بازار را بشناسید!

کیسه آب گرم برقی مدل KY-C3

کیسه آب گرم برقی مدل KY-C3

این کیسه آب گرم یکی از بهترین کیسه آب گرم می باشد که با محفظه پلاستیکی و روکش پارچه پلاشی می تواند برای تسکین درد ها مورد استفاده قرار گیرد. این نوع از کیسه های آب گرم با ظرفیت ۵۰۰ میلی لیتری برای حجم آب مورد نیاز مناسب محسوب می شود. پس از داغ شدن آب داخل این محصول این کیسه قادر است مدت زمان ۲ الی ۸ ساعت گرمای آب را حفظ کند.

ویژگی ها:

 • وزن سبک
 • حجم بالا
 • جنس پارچه و پلاستیک خوب
 • مقاومت بدنه بالا
  انتقال گرمایش خوب
 • رنگ بندی متفاوت

کیسه آب گرم برقی مدل MA-C3

کیسه آب گرم برقی مدل MA-C3

این مدل از کیسه های آب گرم جزو بهترین کیسه آب گرم می باشد که از نوع برقی بوده و تنها با نیروی برق آب داخل آن را می توان گرم کرد. جنس محفظه داخلی آن پلاستیکی و روکش آن پارچه پلاشی می باشد. ظرفیت این محصول نیز ۲۰۰ میلی لیتر می باشد و برای تسکین دردهای موضعی مورد استفاده قرار می گیرد.

نحوه استفاده از این کیسه آب گرم به این صورت است که ابتدا باید درپوش شارژر را چرخانده و سیم برق را به کیسه متصل کرد و آن را به پریز برق زد، در این زمان چراغ قرمز کیسه روشن می شود که نشان گر آغاز گرم شدن آن است و تنها باید دقت کرد که بیش تر از ۱۰ دقیقه در شارژ نماند. این کیسه برای کودکان و بزرگسالان مناسب است.

ویژگی ها:

 • رنگ بندی زیبا و متفاوت
 • کیفیت ساخت بالا
 • انتقال گرمای سریع
 • جنس و کیفیت مناسب

کیسه آب گرم زنیت مود مدل HWB702

کیسه آب گرم زنیت مود مدل HWB702

یکی دیگر از کیسه های آب گرمی که می توان به عنوان بهترین کیسه آب گرم از آن استفاده نمود، کیسه های آب گرم با برند زنیت می باشند. این نوع از کیسه ها برای استفاده کنندگان از این محصول نگرانی در مورد کوتاهی سیم و جابجایی ایجاد نمی کند و حتی می توان در رختخواب نیز از آن استفاده نمود.

کیفیت کیسه به حدی است که نگرانی در مورد سوراخ شدن آن وجود ندارد و به راحتی می توان زیر لباس قرار داد و یا روی آن نشست. این کیسه ها از پلی استر دوفازی تولید شده و به هیچ وجه اشعه الکترومغناطیسی برای به وجود آوردن گرما تولید نمی کند و از طبیعی ترین و بهترین روش انتقال گرما استفاده می کند.

کیسه های آب گرم برای کسانی که درد مفاصل دارند و یا از درد گردن و گرفتگی عضلات بخصوص ورزشکاران رنج می برند مفید است. خانم ها در دوران قاعدگی برای بهبود درد شکم و کمر خود می‌توانند از این نوع کیسه ها استفاده کنند.

ویژگی ها:

 • کیفیت پارچه و محفظه عالی
 • انتقال گرما و حرارت مناسب
 • قابلیت جابجایی راحت
 • دارای طرح ها و رنگ های متنوع

کیسه آب گرم ZKR

کیسه آب گرم ZKR

این کیسه با محفظه پلاستیکی و ظرفیت ۲۰۰ میلی لیتری بدون روکش جزو ساده ترین و ابتدایی ترین کیسه های آب گرم می باشد که در رده خود جزو بهترین کیسه آب گرم در بازار از نوع ساده می باشد. بر روی بدنه این کیسه ها شیار هایی وجود دارد که از تماس مستقیم کیسه با بدن و انتقال حرارت به نحوی که باعث سوزش بدن شود، جلوگیری می کند. ZKR بسیار سبک بوده و در رنگ های آبی، مشکی، خاکستری و کرم به فروش می رسد.

کیسه آب گرم Pink Rabbit

کیسه آب گرم Pink Rabbit

هنگامی که کودکان با درد مواجه می شوند، پدر و مادرها تمام تلاش خود را برای بهبود درد فرزند خود می کنند. واکسیاسیون کودکان یکی از دردهای موضعی است که پس از آن به سراغ کودکان می آید، همچنین دردهای ناشی از کولیک روده و معده، دردهای بیماری هایی مثل سرماخوردگی که باعث کوفتگی بدن می شود و درد جای واکسن از جمله دردهایی است که تهیه بهترین کیسه آب گرم در بازار و استفاده از آن می تواند به بهبود و تسکین آن کمک کند.

کیسه آب گرم مدل Pink Rabbit به دلیل طراحی کودکانه و فانتزی و جنس نرم آن برای مصرف کودکان بسیار مناسب می باشد و بخاطر ظاهر جذاب آن اطفال مقاومتی در برابر استفاده از آن نمی کنند.این نوع از کیسه آب گرم که قطعا یکی از بهترین کیسه آب گرم در بازار به شمار می رود، نوعی عایق حرارتی است و برای هر دو حالت کمپرس یخ و گرم می تواند مورد مصرف قرار گیرد. تنها نکته قابل توجه ممنوعیت قرار دادن در مایکروویو و پر نکردن کامل کیسه از آب در  هنگام استفاده است.

ویژگی ها:

 • طراحی فانتزی به شکل خرگوش
 • استفاده به عنوان کیسه سرد و گرم
 • دارای درپوش عروسکی
 • محفظه عایق پلاستیکی
 • روکش پارچه پلاشی
 • حفظ دما برای مدت طولانی

کیسه آب گرم 25KY-C

کیسه آب گرم 25KY-C

این مدل از کیسه های آب گرم برای تسکین دردهای عضلانی بسیار موثر می باشند. کیسه آب گرم مدل 25KY-C از نوع برقی بوده و محفظه داخلی آن پلاستیک مقاوم و روکش خارجی آن نیز پارچه پلاشی می باشد و بخاطر کیفیت خوبی که دارد در رده بهترین کیسه آب گرم به فروش می رسد. هنگام خرید این محصول به همراه کیسه یک قیف آب و سیم شارژر نیز دریافت خواهید کرد که زدن این سیم به پریز برق باعث می شود کیسه آب گرم شما در 7 الی 12 دقیقه به خوبی گرم شود.

ویژگی ها:

 • سبک و خوش دست بودن
 • کیفیت بالای محصول
 • رنگ بندی زیبا و متفاوت
 • گرمایش سریع

 کیسه آب گرم فونجی 0439

کیسه آب گرم فونجی 0439

یکی از بهترین کیسه آب گرم از نوع ساده برند فونجی 0439 می باشد که با ظرفیت 200 میلی لیتر با محفظه پلاستیکی و بدون روکش با طرح کیسه های قدیمی به بازار عرضه می شود. این کیسه در رنگ های آبی و سرمه ای وجود دارد و فاقد روکش است. اما به دلیل وجود شیارهایی روی محفظه آن حرارت بالا باعث سوختن پوست نمی شود. از ویژگی های بارز این کیسه ضخامت بالای محفظه و دوام آن است.

کیسه آب گرم B40

کیسه آب گرم B40

این مدل از کیسه های آب گرم دارای محفظه پلاستیکی و روکش برزنتی و با گنجایش 100 میلی لیتر برای کودکان بسیار مناسب است. همچنین این کیسه بخاطر داشتن طرح بچگانه و رنگ های جذاب و کیفیت و دوام بالا یکی از بهترین کیسه آب گرم برای کودکان محسوب می شود. این کیسه آب گرم بخاطر گنجایش کمی که دارد برای بزرگسالان مناسب نیست و بهتر است از ظرفیت های بیش تر برای بزرگترها استفاده شود.

کیسه آب گرم پرشی HW05

کیسه آب گرم پرشی HW05

یکی دیگر از بهترین کیسه آب گرم مدل پرشی HW05 می باشد که بخاطر کیفیت بالایی که دارد جزو کیسه های پر فروش محسوب می شود. این کیسه با محفظه پلاستیکی و روکش پارچه ای از جنس پلاشی در هفت رنگ که شامل سرمه ای، آبی، سبز، صورتی، قرمز، یاسی و مشکی تولید می شود. از ویژگی های خوب این کیسه این است که آب را در مدت زمان کوتاهی گرم کرده و به مدت طولانی دما را حفظ می کند.

کیسه آب گرم یونیک 404

کیسه آب گرم یونیک 404

کیسه آب گرم یونیک می تواند انتظار مشتریانی که علاوه بر کیفیت خوب به دنبال ظاهر زیبایی نیز هستند برطرف کند. این کیسه که از بهترین کیسه آب گرم است، در رنگ بندی قهوه ای روشن و تیره، قرمز، طوسی و آبی با کیفیتی که بخاطر محفظه پلاستیکی بادوام و روکش پارچه ای پلاشی است به فروش می رسد.

درجه حرارت متناسب با سن برای استفاده از کیسه آب گرم

درجه حرارت برای استفاده از کیسه های آب گرم با توجه به گروه های سنی متفاوت است.

افراد 2 سال به بالا

این گروه از افراد می توانند در بازه دمایی 50 تا 70 درجه سانتی گراد از کیسه های آب گرم استفاده کنند، اما دمای مناسب برای این گروه از افراد که بالغ هستند 60 درجه می باشد.

نوزادان زیر دو سال و سالمندان

حساسیت بدنی این گروه های سنی بیشتر از افراد بالغ می باشد و به همین دلیل در انتخاب خود باید دقت کنند تا از بهترین کیسه آب گرم استفاده کنند. پوست بدن افراد در این بازه سنی نازک می باشد و نمی توانند دمای بالا را تحمل کنند. دمای مناسب با بدن این دسته از افراد بین 40 تا 50 درجه سانتی گراد می باشد.

افراد بیمار

کسانی که به بیماری هایی مثل فلج اعضا، مشکلات عروقی و … مبتلا هستند نباید از هر کیسه آب گرمی استفاده کنند و لازم است به دنبال بهترین کیسه آب گرم باشند. دمای حرارتی متناسب با پوست این افراد بین 40 تا 50 درجه می باشد و دمای بالاتر از این به هیچ وجه توصیه نمی شود.

درجه حرارت متناسب با سن برای استفاده از بهترین برند کیسه آب گرم در بازار

کاربردهای متفاوت کیسه آب گرم

همانطور که گفتیم کیسه های آب گرم برای گرفتگی عضلات و تسکین درد مورد استفاده قرار می گیرد. اگر بخواهیم به کاربردهای دیگر بهترین کیسه آب گرم اشاره کنیم می توانیم موارد زیر را مثال بزنیم:

آرام کردن درد روده: کسانی که به سندروم روده بی قرار مبتلا هستند، انقباض های نامنظمی در روده بزرگ شان اتفاق می افتد که این امر باعث نفخ و دل درد می شود. گرم کردن روده توسط کیسه آب گرم می تواند در بهبود این درد مفید واقع شود.

استفاده در کمپ و کوه نوردی: کسانی که تصمیم می گیرند شب را در طبیعت و کوهستان سپری کنند، استفاده از بهترین کیسه آب گرم می تواند به تحمل سرمای هوا کمک شایانی کند.

بهبود سرفه ها: افرادی که به سرماخوردگی مبتلا می شوند ممکن است در سینه خود احساس خس خس داشته باشند، استفاده از کمپرس آب گرم روی قفسه سینه در هنگام خواب می تواند این سرفه ها و خس خس ها را کم تر کند. قرار دادن کیسه آب گرم بالای قفسه سینه و قلب خطرناک است.

کلام آخر

استفاده از کمپرس آب گرم می تواند به بهبود دردهایی مثل گردن درد، درد در روده، دردهای قاعدگی، کمر درد و سایر درد های عضلانی کمک کند. علاوه بر این از کمپرس آب گرم که در مدل های ساده و برقی در بازار موجود است برای کنترل خشم و استرس نیز استفاده می شود. ما در این مقاله تلاش کردیم شما را با  10 مدل از بهترین کیسه آب گرم آشنا کنیم.

از همراهی شما تا انتهای این مقاله سپاس گزاریم. سایت اوشاخ آماده دریافت هرگونه پیشنهاد و انتقاد برای بهبود عملکرد خود می باشد.

4.5/5 - (2 امتیاز)