بهترین فلاسک موجود در بازار【ایرانی و خارجی】❤️

بهترین فلاسک موجود در بازار

ما امروز می خواهیم شما را با بهترین فلاسک آشنا کنیم. امروزه افراد استفاده زیادی از فلاسک می کنند. فلاسک ظرفی است که مایعات و گازها را گرم و یا سرد نگه می دارد. افراد بسیاری از این وسیله استفاده می کنند و امروزه کمتر کسی پیدا می شود که از این وسیله استفاده نکند و کاربرد آن را نداند. سعی کنید در خریداری فلاسک بهترین فلاسک را تهیه کنید. ما در این مقاله، شما را با لیستی از بهترین فلاسک موجود در بازار آشنا کرده ایم، پس سعی کنید تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

فلاسک چیست؟

فلاسک یکی از کاربردی ترین وسایل می باشد. این وسیله ظرفی است که مایعات و گازها را گرم و یا سرد نگه می دارد. فلاسک را می توان دو ظرف در نظر گرفت که یکی داخل دیگری قرار می گیرد. در مسافرت ها می توان از فلاسک استفاده کرد، همچنین اگر دارای فلاسکی با کیفیت باشید می توانید در آن یخ نیز بریزید. اگر داخل فلاسک شما شیشه ای باشد نمی توانید آن را در فریزر قرار دهید.

فلاسک هایی وجود دارد که دارای دما سنج می باشد، هزینه آن کمی بالاتر از دیگر فلاسک ها است ولی کیفیتی خوب دارد. سعی کنید برای خریداری فلاسک بهترین فلاسک موجود در بازار را انتخاب و آن را خریداری کنید. درون فلاسک می توانید از مایعات سرد و گرم استفاده کنید. این فلاسک ها مایعات گرم را گرم نگه می دارند و همچنین مایعات سرد را سرد نگه می دارند.

فلاسک دارای انواع مختلفی می باشد که شامل فلاسک ورزشی، فلاسک کوهنوردی، فلاسک معمولی، فلاسک خانوادگی و … می شوند. که هرکدام می تواند دارای کاربرد و مزایا و معایبی باشد. پس در خرید بهترین فلاسک موجود در بازار بسیار دقت کنید.

فلاسک چیست؟

نکات مهم در خرید بهترین فلاسک

  • این که درب فلاسکی که تهیه کردید و یا می خواهید تهیه کنید فشاری، پیچی و یا ضامنی باشد اهمیتی ندارد. مهم این است، فلاسک طوری باشد که لوازم و وسایل دیگر شما خیس نشود.
  • برخی از فلاسک ها دارای دما سنج می باشند که این فلاسک ها با این که قیمت بالاتری نسبت به سایر فلاسک ها دارند ولی انتخاب بهتری می توانند باشند. شما می توانید در این صورت دمای نوشیدنی خود را مشاهده کنید.
  • در فلاسک ها می توان ۸ ساعت نوشیدنی را گرم نگه داشت. مایعات سرد نسبت به گرم وضعیت بهتری دارند و می توانند در فلاسک به مدت ۲۰ ساعت خنک و سرد باقی بمانند. به همین دلیل افراد، استفاده بسیاری از فلاسک ها در مسافرت می کنند.
  • شما باید فلاسکی را انتخاب و تهیه کنید که از داخل مایعات را گرم نگه دارد ولی از بیرون داغ نشود. افرادی که پوست حساسی دارند باید در انتخاب این گونه از فلاسک ها که بیرون آن ها سرد است و در داخل سبب گرم ماندن مایعات می شوند دقت فراوانی کنند.
  • برخی فلاسک ها می باشند که داخل آن ها از پلاستیک است. سعی کنید از این فلاسک ها استفاده نکنید، زیرا می تواند سبب تغییر مزه و بوی مایعات داخل فلاسک شوند. از فلاسکی استفاده کنید که داخل آن از شیشه باشد. برخی از تحقیقات نیز نشان داده که استفاده از نوشیدنی های گرم در این فلاسک ها سرطان زا می باشد.
  • برای استفاده از نوشیدنی های سرد باید از فلاسکی استفاده کنید که داخل آن از نقره باشد، سعی کنید برای استفاده از مایعات سرد از فلاسکی که درون آن پلاستیک و یا شیشه ای است استفاده نکنید. تمام تلاش خود را در راستای خرید بهترین فلاسک موجود در بازار کنید و باکیفیت ترین آن ها را انتخاب و خریداری کنید.

مزایا و معایب بهترین فلاسک موجود در بازار :

📌نگهداری آب جوشاستفاده از بهترین فلاسک موجود در بازار باعث می شود تا آب جوش تا چندین ساعت به همان دمای اولیه خود گرم بماند.
✔نگهداری آب خنکبهترین فلاسک موجود در بازار همانطور که آب جوش را نگهداری میکند میتواند آب خنک را همانطور که هست خنک نگه دارد.
❌شکستنی بودنیکی از معایب فلاسک شکستنی بودن شیشه داخلی آن می باشد که براثر ضربه از بین خواهد رفت.
💯خارج شدن گاز هنگامی که فلاسک مورد ضربه قرار بگیرد با شکستن شیشه داخلی گاز از آن خارج شده و خاصیت نگهداری دمای داخلی را از دست خواهد داد.

۱۰ تا از بهترین فلاسک موجود در بازار را بشناسید!

فلاسک یونیک مدل 304

فلاسک یونیک مدل 304

فلاسک یونیک یکی از بهترین فلاسک در بازار می باشد. این فلاسک می تواند آب جوش را تا مدت ها گرم نگه دارد. این مدل شامل یک کیف می باشد که در زمان خریداری این محصول درون بسته بندی آن قرار داده می شود و شما می توانید برای حمل این فلاسک آن را درون کیف خود بگذارید تا آسان تر آن را حمل کنید. خروجی این فلاسک نیز به صورت پیچی طراحی شده است.

فلاسک تفال مدل مامبو

فلاسک تفال مدل مامبو

فلاسک تفال یکی از بهترین فلاسک موجود در بازار می باشد. این فلاسک آب جوش را به مدت ۱۲ ساعت و آب سرد را به مدت ۲۴ ساعت می تواند نگهداری کند. مخزن داخلی این فلاسک دارای ۵ لایه می باشد و کیفیت بسیار بالایی دارد. این فلاسک دارای گارانتی می باشد و به هیچ عنوان مایعات از داخل این فلاسک چکه نمی کند.

فلاسک پیکاک مدل 156

 فلاسک پیکاک مدل 156

از برندهای بسیار معتبر در بازار ایران می توان به پیکاک اشاره کرد. فلاسک پیکاک از بهترین فلاسک موجود در بازار می باشد. این فلاسک از زمان قدیم وجود داشته و افراد از آن استفاده کرده اند. این فلاسک ساخت کشور ژاپن است و قیمت مناسب و تداوم بالایی نیز دارد. حجم این مدل فلاسک ۱.۶ لیتر می باشد.

همچنین فلاسک پیکاک می تواند مایعات گرم را تا ۲۴ ساعت گرم و مایعات سرد را تا ۴۸ ساعت سرد نگه دارد. جنس بدن این فلاسک فلز است و عایق آن از شیشه می باشد. نوع سر پوش فلاسک پیکاک نیز کلیدی است.

فلاسک استیل دسینی

فلاسک استیل دسینی

فلاسک دسینی از بهترین فلاسک ها می باشد که بسیار مورد توجه افراد در سایت های مختلف قرار گرفته است. این فلاسک یکی از بهترین فلاسک موجود در بازار می باشد. فلاسک دسینی دارای بدنه فلزی می باشد و می تواند مایعات گرم را تا ۱۲ ساعت و مایعات سرد را تا ۲۴ ساعت نگهداری کند. نوع عایق این محصول گازی است و نوع خروجی به صورت کلیدی می باشد.

فلاسک کالدرین مدل CCS1

فلاسک کالدرین مدل CCS1

این فلاسک از بهترین فلاسک موجود در بازار می باشد.این فلاسک بسیار هوشمند است به طوری که شما می توانید این فلاسک را به تلفن همراه خود متصل کنید و دمای داخل آن را کنترل کنید. همچنین این فلاسک دارای تیغه هایی در داخل می باشد که می توانید برای خود خیلی سریع قهوه درست کنید.

این فلاسک می تواند آب را استرلیزه کند و سبب تمیز شدن آب شود. روی این فلاسک صفحه نمایشگری وجود دارد که می توانید دمای آن را از روی صفحه مشاهده نمایید.

فلاسک تفال مدل راکت

فلاسک تفال مدل راکت

این فلاسک یکی از بهترین فلاسک موجود در بازار می باشد. فلاسک تفال دارای لیوان است و قابلیت حفظ دما دارد. نوع عایق این فلاسک شیشه ای می باشد. نوع خروجی آب پیچی و نوع دهانه پیچی است. این فلاسک می تواند مایعات گرم را تا ۱۲ ساعت و مایعات سرد را تا ۲۴ ساعت نگهداری کند. همچنین ظرفیت این فلاسک ۰.9 لیتر می باشد.

فلاسک یزدگل کد 122

فلاسک یزدگل کد 122

فلاسک یزد گل یکی از بهترین فلاسک موجود در بازار می باشد. این فلاسک بسیار کوچک و جمع و جور است و مناسب افرادی است که مدت زمان طولانی بیرون از منزل می باشند. این فلاسک می تواند مایعات سرد و گرم را تا ۱ ساعت نگهداری کند. در ساخت این فلاسک از بهترین مواد استفاده شده است.

فلاسک واتسون مدل CAPACITY

فلاسک واتسون مدل CAPACITY

فلاسک واتسون یکی از بهترین فلاسک موجود در بازار می باشد. این فلاسک از نوع بدون شیشه می باشد. بدنه این فلاسک استیل است و بخشی از دسته و بدنه آن از پلاستیک مقاوم می باشد. فلاسک واتسون فلاسکی باکیفیت است که دارای ظرفیت ۱.۶ لیتری می باشد. قابلیت حفظ دما دارد و نوع عایق آن گاز می باشد. نوع دهانه آن پیچی و نوع خروجی آب ضامنی است.

فلاسک بونیتو

فلاسک بونیتو

فلاسک بونیتو یکی از بهترین فلاسک موجود در بازار می باشد. این فلاسک طرفداران بسیاری دارد و یکی از بهترین محصولات این برند می باشد. این فلاسک بدنه استیل دورویه دارد و ظرفیت آن ۲ لیتر می باشد. این فلاسک تا ۲۴ ساعت می تواند دمای آب را ثابت نگه دارد. وزن این فلاسک نیم کیلو می باشد و حمل و جابه جایی آن آسان می باشد.

فلاسک لایف هایت
فلاسک لایف هایت

فلاسک لایف هایت یکی از بهترین فلاسک موجود در بازار می باشد. این فلاسک دارای کیفیت بالا و جزء پر فروش ترین فلاسک ها می باشد. این فلاسک ساخت آلمان می باشد. جنس بدنه این فلاسک استیل با کیفیت است و گنجایش آن یک و نیم لیتر می باشد. این محصول یکی از گزینه های مناسب برای تهیه فلاسکی با کیفیت می باشد.

مزایا و معایب بهترین فلاسک

فلاسک ها انواع مختلفی دارند که هرکدام دارای معایب و مزایایی می باشند. از مزایای فلاسک با مخزن شیشه ای می توان به بهداشت و راحت تمیز شدن آن اشاره کرد. این نوع از فلاسک ها که دارای مخزن شیشه ای می باشند بو را به خود نمی گیرند. می توان از آن ها برای نگهداری مواد ترش نیز استفاده کرد. وزن فلاسک های دارای مخزن شیشه ای نسبت به استیل دارای وزن کمتری می باشد.

همچنین از معایب فلاسک با مخزن شیشه ای می توان به شکستگی شیشه آن در اثر تغییرات دمای ناگهانی و یا سهل انگاری اشاره کرد. در صورتی که فلاسکی با مخزن شیشه ای را از دمایی سرد بیرون آورید و در آن مایعات داغی را بریزید، احتمال شکستگی مخزن شیشه ای آن وجود دارد. جنس این شیشه ها از بور و سیلیسکات می باشد و از ویژگی های آن می توان به شوک پذیری آن اشاره کرد.

از مزایای فلاسک با مخزن استیل می توان به در آن اشاره کرد که از استیل ضد زنگ استفاده شده و سبب دوام عمر آن می شود. همچنین این فلاسک با اثر ضربه نمی شکند و ممکن است روی آن فرورفتگی هایی ایجاد شود. فلاسک استیل دارای دوام بالایی می باشد که علاوه بر دوام بالا ظاهری زیبا نیز دارد.

از معایب این نوع فلاسک می توان به از بین رفتن خاصیت عایق بودن آن در اثر ضربه شدید اشاره کرد. که در این صورت گاز آن خارج می شود و دیگر نمی توان آن را تعمیر کرد. برخی از این فلاسک ها از مواد بی کیفیتی ساخته می شود که شما باید در خرید بهترین فلاسک با مخزن استیل حتما به بوی آن توجه کنید.

مزایا و معایب بهترین فلاسک

موارد ممنوع در استفاده از فلاسک

هنگام استفاده از فلاسک باید مواردی را رعایت کنید. درب فلاسک را کاملا سفت و محکم کنید تا مایعات از داخل آن نریزد. برای شستن فلاسک سعی کنید از مواد شیمیایی استفاده نکنید و آن فلاسک را داخل ماشین ظرفشویی نزارید. سعی کنید فلاسک را خیلی پر نکنید. همچنین فلاسک را کنار اجاق گاز قرار ندهید.

هنگام استفاده از فلاسک مراقبت کنید تا فلاسک پر از مایع داغ را در دسترس کودکان قرار ندهید، زیرا این امر بسیار خطرناک می باشد. همچنین داخل این فلاسک ها از نوشیدنی های گازدار استفاده نکنید. سعی کنید نوشیدنی های گاز دار را داخل فلاسک نگهداری نکنید. از بهترین فلاسک موجود در بازار استفاده کنید.

قیمت فلاسک

قیمت فلاسک به عوامل بسیاری بستگی دارد. قیمت فلاسک به عواملی مانند جنس بدنه، حجم آن، موادی که در ساخت آن استفاده شده، جنس داخلی، نوع استیل و عوامل دیگری بستگی دارد. فلاسک هایی که دارای قاب پلاستیکی هستند ارزان تر از سایر فلاسک ها می باشند.

قیمت بالا همواره نشان دهنده کیفیت خوب نیست، بلکه باید سعی کنید فلاسکی را خریداری کنید که از مواد با کیفیتی برای ساخت آن استفاده شده باشد. سعی کنید از بهترین فلاسک موجود در بازار استفاده کنید. توجه کنید در هنگام خریدن فلاسک وقتی آن را تکان می دهید نباید در آن چیزی صدا دهد. سعی کنید دقت کافی را زمان خرید فلاسک داشته باشید.

کلام آخر

فلاسک ها ظرفی هستند که داخل آن از مایعات و گاز ها استفاده می شود. فلاسک ها دارای کاربردهایی نیز می باشند. اگر مایعات گرم داخل آن بریزید آن مایعات گرم می مانند و اگر مایعات سرد داخل آن بریزید آن مایعات خنک می مانند. زمان گرم ماندن مایعات گرم حدود ۸ ساعت می باشد و مایعات سرد نیز ۲۰ ساعت در فلاسک سرد می مانند. در خرید و استفاده از فلاسک سعی کنید بهترین فلاسک موجود در بازار را تهیه کنید.

از شما عزیزان بابت همراهی ما تا پایان این مقاله بسیار سپاسگزاریم. سایت اوشاخ تمام تلاش خود را کرده تا شما را با بهترین فلاسک موجود در بازار آشنا کند. امیدواریم این مطالب برای شما مفید بوده باشند. در صورت داشتن هرگونه انتقاد و پیشنهاد می توانید از طریق سایت ما را مطلع سازید.

5/5 - (2 امتیاز)